Έκφραση ευχαριστιών

Εκφράζουμε τις θερμές μας ευχαριστίες, ως τελικοί αποδέκτες, στην επιχείρηση ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΑΝΤΖΑΣ ΑΕΒΕ για τη χρηματική δωρεά προς τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του 13ου Δημοτικού Σχολείου Σερρών, διότι το ποσό αυτό διατέθηκε για την αγορά ενός ηλεκτρονικού υπολογιστή για την ψηφιακή τάξη του σχολείου μας. Ο ηλεκτρονικός αυτός υπολογιστής έχει συγκεκριμένα χαρακτηριστικά που διευκολύνουν το μοντάζ ταινιών του Κινηματογραφικού Εργαστηρίου, καθώς και χαρακτηριστικά επεξεργασίας 3D γραφικών και προσομοίωση αεροδυναμικής σήραγγας για έλεγχο αυτοκινήτων που κατασκευάζονται από τη σχολική ομάδα στο πλαίσιο του project F1 in schools. Τέτοιες ενέργειες είναι βέβαιο ότι συμβάλλουν στην επιτυχία του εκπαιδευτικού έργου.

Ο Σύλλογος Διδασκόντων του 13ου Δημοτικού Σχολείου Σερρών

ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ